Blog Pana Brody


Nie tylko broda, czyli kilka słów o pielęgnacji męskiej fryzury
26 października 2017

fryzura pielęgnacja

Doskonała broda to coś, o co wielu z nas zabiega każdego dnia. Ten rytuał znamy wszyscy: mycie, szczotkowanie, stosowanie balsamów i olejków do brody. No i oczywiście trymowanie. Część z nas robi to sama, inni oddają się w ręce specjalistów. I wszystko byłoby by pięknie, ładnie gdyby na tym kończyła się nasza powinność dbania o wygląd włosów. Nie ma jednak tak łatwo. Musimy pamiętać nie tylko o zaroście. Panowie Brodacze pamiętajmy też o tym co rośnie nam na czubku i po bokach głowy. Broda potrzebuje olejku a fryzura szamponu. Jak dobrać szampon do włosów dla mężczyzn? Jak pielęgnować swoją fryzurę? Przeczytajcie.


Zaproszenie do świata Pana Brody, czyli wróciłem i mam się dobrze!
4 września 2017

aktualności

Nadszedł czas zmian. Jakiś czas temu pokazałem światu moje produkty do pielęgnacji bród i wąsów. Kolejne projekty nabierają tempa. Podjąłem więc decyzję o zmianie wyglądu mojej strony. Na kilka tygodni zniknąłem z sieci. Ale oto wracam z nowym Panem Brodą. Moja strona jest po generalnych porządkach. Nie wszystkie artykuły wydały mi się atrakcyjne więc na nową stronę przeniosłem to co było najważniejsze. Polecam się do czytania!


Wzięło mnie na wspomnienia
1 września 2017

brodaty lifestyle

Dzisiaj lifestylowo, a raczej wspomnieniowo. Jednak sprawa jest poważna!

Parę dni temu obchodziliśmy z moją Ładniejszą Połówką rocznicę ślubu. Nie, nie musiała mi przypominać o dacie. Nie, nie kupowałem jej prezentu na ostatnią chwilę. A mimo to nie wyszło perfekcyjnie.


Olejek już dostępny w moim sklepie!
21 sierpnia 2017

olejek do brody

Pan Broda – pełen profesjonalizm + idą zmiany
5 lipca 2017

aktualności

Brodacze, niedawno stworzyłem ciekawy projekt. Przygotowałem profesjonalną linię kosmetyków dla facetów z zarostem. Jednak sprawy organizacyjne pochłoną mnie na najbliższe tygodnie. Dlatego zawieszam swoją działalność w sieci.


Wakacyjna udręka. Golić, zapuścić, ostrzyc?!
24 czerwca 2017

broda brodaty lifestyle lato pielęgnacja

W końcu przyszedł czas wyczekiwanego przez cały rok urlopu. Planowaliśmy ten tydzień od kilku miesięcy. Po męczącym okresie w pracy i remoncie nowego mieszkania poczuliśmy, że zasługujemy na duże Wakacje. Nie chcieliśmy niespodzianek i stresujących sytuacji, z drugiej strony jakoś nie widziałem siebie ze swoją ładniejszą połówką leżącego cały dzień na plaży we Władysławowie. Co wybraliśmy? Ano rowery. A raczej rowerową eskapadę. No i wszystko było pięknie, ładnie aż nadszedł czas pakowania bagaży.


Starsze posty »