Nadszedł czas zmian. Jakiś czas temu pokazałem światu moje produkty do pielęgnacji bród i wąsów. Kolejne projekty nabierają tempa. Podjąłem więc decyzję o zmianie wyglądu mojej strony. Na kilka tygodni zniknąłem z sieci. Ale oto wracam z nowym Panem Brodą. Moja strona jest po generalnych porządkach. Nie wszystkie artykuły wydały mi się atrakcyjne więc na nową stronę przeniosłem to co było najważniejsze. Polecam się do czytania!

Jak to się zaczęło…

Nazywam się Pan Broda. Tak po prostu. Bo proste jest najlepsze. Jestem zwykłym facetem z całkiem przyzwoitą brodą, o którą dbam od lat.
Pierwszy olejek do brody kupiłem tak dawno, że już nawet nie pamiętam kiedy. Od dwóch lat sam tworzę kompozycje zapachowe oraz kosmetyki do pielęgnacji zarostu. Początkowo robiłem to na własne potrzeby oraz potrzeby moich kolegów brodaczy. Nie sądziłem, że produkt aż tak się spodoba.

Od niedawna moje produkty są dostępne również dla Was. Wszystkie przygotowane receptury sprawdzam na sobie i swoim zaroście. Doskonale wiem, co wzmacnia i pielęgnuje brodę i wąsy, a co im szkodzi. Sprawdzam na sobie, więc wszyscy obrońcy zwierząt i przeciwnicy testowania kosmetyków na zwierzętach są moimi przyjaciółmi. Stale doskonaliłem swoje umiejętności i planowałem rozwój marki Pan Broda. Udało się!!!

Własna marka kosmetyków do brody

Stworzona przeze mnie linia kosmetyków do pielęgnacji męskiego zarostu to produkty tworzone z pasją i gwarancja dbałości o szczegóły. Powstają z naturalnych składników, które w obecnie stosowanych formułach stanowią ponad 99,5 proc. składu. Podstawą moich kosmetyków są wyselekcjonowane oleje roślinne i olejki eteryczne. Udało mi się stworzyć produkty, które dobrze się wchłaniają oraz mają przyjemną konsystencję. Bardzo ważny jest dla mnie zapach moich kosmetyków. Olejki Pan Broda to proste, naturalne kompozycje zapachowe, które długo się utrzymują. Moja receptura jest oryginalna i rozszerzona względem tego, co możecie znaleźć obecnie na rynku Wszystkie sprzedawane przeze mnie kosmetyki są przebadane przez specjalistów kosmetologów oraz powstają w profesjonalnym laboratorium kosmetycznym, produkującym zgodnie z normą PN-EN ISO 22716:2009 z zachowaniem zasad Dobrej Praktyki Produkcyjnej (GMP).

Moje produkty kupisz w moim sklepie.

Tworząc kosmetyki, uwzględniałem nie tylko potrzeby mężczyzn, lecz także kobiet. Badałem oczekiwania Pań co do zapachu bród ich mężczyzn. Teraz już wiem, że stworzyłem olejek do brody, który spełni wszystkie oczekiwania ‒ brodaczy i ich kobiet, które chcą całować ukochanego i nie martwić się o brzydki zapach specyfiku, o to, czy się nie przykleją do właściciela brody czy nie pobrudzą takim pocałunkiem swojej twarzy 🙂

Prywatnie, oprócz komponowania kosmetyków i dumnego noszenia brody, zajmuję się programowaniem oraz jestem fanem szeroko pojętego DIY.

Co mam Wam do zaoferowania?

Przede wszystkim naturalne kosmetyki do pielęgnacji zarostu. W mojej ofercie znajdziecie olejki do brody, woski i produkty do codziennej pielęgnacji.

Ponadto zapraszam Was na mojego bloga, na którym znajdziecie wiele ciekawostek, informacji ze świata nauki i medycyny – oczywiście odnoszących się do brody, a także wiele porad czy filmików. A przede wszystkim relacje i opisy z codziennego życia mężczyzny z brodą ‒ o jego problemach i sukcesach związanych z zarostem i nie tylko.