O marce Pan Broda

Kosmetyki do pielęgnacji zarostu stworzone przez brodaczy dla prawdziwych brodaczy, ponieważ każda broda może przyjemnie pachnieć, być miła w dotyku, nie musi wcale swędzieć, może być dobrze wyczesana, przycięta i dostojnie lśniąca, a wąs odpowiednio podkręcony.

Pan Broda chce udowodnić, że noszenie zarostu nie jest uciążliwe i może być przyjemnością. Nie ważne czy Twoja broda ma 3 mm, czy sięga Ci do pasa. Twoja broda, Twój wąs – Ty sam wiesz jak chcesz wyglądać a my mamy wszystko, czego do tego potrzebujesz.

Oferujemy Tobie tylko najwyższą jakość. Wszystkie produkty, z których wykonujemy kosmetyki, są 100-procentowo naturalne i przebadane dermatologicznie. Nie używamy do ich produkcji żadnej chemii ani konserwantów. Nasze produkty wytwarzane są ręcznie, tradycyjnymi metodami i produkowane w krótkich seriach. Skład i zapach wszystkich produktów marki Pan Broda skomponowane zostały tak, aby jak najlepiej pielęgnować zarost oraz skórę twarzy.

Marka Pan Broda została założona z pasji, której celem jest pokazanie, że współczesny mężczyzna może dbać o siebie. Zależy nam aby każdy klient znalazł swój styl na pielęgnację, który będzie go charakteryzował. Zależy nam aby każdy znalazł u nas produkt dla siebie. Nasze produkty testują wyłącznie mężczyźni posiadający zarost, więc wyniki testów są w 100 procentach miarodajne.

Nasze kosmetyki zostały stworzone i wyprodukowane w Polsce i doskonale odżywiają zarost i skórę brody. Twój zarost nie musi wyglądać niedbale, być nijaki i pozbawiony jakichkolwiek walorów estetycznych! Wyrabiane przez nas kosmetyki zapewnią odpowiednie ułożenie, piękny zapach i dalszy wzrost Twojego zarostu.

Marka kosmetyków do pielęgnacji zarostu Pan Broda stawia sobie za cel dostarczać klientom wysokiej jakości produkty w jak najniższej cenie.

Dołącz do grona zadbanych brodaczy! Pielęgnuj z nami swój zarost i bądź z niego dumny!

Witaj w świecie brodaczy i kosmetyków Pan Broda!

Na naszej stronie używamy plików cookies (ciasteczek) aby świadczyć Ci jak najlepszą jakość usług.
Przeczytaj więcej o polityce cookies