Poznaj Pana Brodę


Mam na imię Konrad.  Jestem zwykłym facetem z całkiem przyzwoitą brodą, o którą dbam od lat. Pierwszy olejek do brody kupiłem tak dawno, że już nawet nie pamiętam kiedy. Od 2015 roku sam tworzę kompozycje zapachowe oraz kosmetyki do pielęgnacji zarostu. Początkowo robiłem to na własne potrzeby, od niedawna moje produkty są dostępne również dla Was. Wszystkie przygotowane receptury sprawdzam na sobie i swoim zaroście. Doskonale wiem, co wzmacnia i pielęgnuje brodę i wąsy. Stale doskonalę swoje umiejętności i planuję rozwój marki Pan Broda, więc zaglądajcie tu często – nowości nadchodzą.

Stworzona przeze mnie linia kosmetyków do pielęgnacji męskiego zarostu to produkty tworzone z pasją i gwarancja dbałości o szczegóły. Powstają z naturalnych składników, które w obecnie stosowanych formułach stanowią ponad 99,5 % składu. Podstawą moich kosmetyków są wyselekcjonowane oleje roślinne i olejki eteryczne. Udało mi się stworzyć produkty, które dobrze się wchłaniają oraz mają przyjemną konsystencję. Bardzo ważny jest dla mnie zapach moich kosmetyków. Olejki do brody Pan Broda to proste, naturalne kompozycje zapachowe, które długo się utrzymują.

Wszystkie proponowane przeze mnie kosmetyki są przebadane przez specjalistów kosmetologów oraz powstają w profesjonalnym laboratorium kosmetycznym, produkującym zgodnie z normą PN-EN ISO 22716:2009 z zachowaniem zasad Dobrej Praktyki Produkcyjnej (GMP).

Moje produkty kupisz w moim sklepie.

Chcę tworzyć kosmetyki uwzględniając potrzeby mężczyzn. Wiem, że współpracując z Wami stworzę olejek do brody, który spełni wszystkie oczekiwania, dlatego czekam na wszelkie sugestie i pomysły. Napisz do mnie!

Prywatnie, oprócz komponowania kosmetyków i dumnego noszenia brody, zajmuję się programowaniem oraz jestem fanem szeroko pojętego DIY.