Dokładamy wszelkich starań, aby Twoje zamówienie dotarło do Ciebie jak najszybciej. Jednak zanim się to stanie, zamówienie musi przejść przez 3 etapy realizacji. O zakończeniu każdego etapu zostaniesz poinformowany e-mailem.

Etap 1. – Zaksięgowanie wpłaty
Przelew tradycyjny – zamówienie jest realizowanie po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie bankowym. Zazwyczaj zajmuje to 2-3 dni robocze.

Przelew Tpay.pl – zamówienie jest realizowanie po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie Transferuj.pl. Zazwyczaj wpłata jest księgowana już kilka chwil po wpłacie.

Etap 2. – Przygotowanie zamówienia
Większość wszystkich zamówień wysyłamy w ciągu 24h od momentu otrzymania wpłaty. Pozostałe z przesyłek zostaje wysłanych w ciągu 48h. W okresach przedświątecznych czas realizacji zamówień może ulec wydłużeniu.

Etap 3. – Dostawa
W zależności od wyboru sposobu dostawy przesyłka trafi w Twoje ręce od 1 do 3 dni roboczych, od momentu wysyłki.

Kurier DPD – 1-2 dni
Większość przesyłek kurierskich trafia do swoich adresów następnego dnia po nadaniu. W niektórych przypadkach zajmuje to do 2 dni roboczych. Po wysłaniu przedmiotów otrzymasz od nas na maila nr nadania przesyłki wraz z linkiem do śledzenia.

Polecony InPost – do 3 dni
Paczka zostanie dostarczona do Twoich drzwi przez kuriera. Jeśli kurier Cię nie zastanie, zostawi awizo, z którym musisz wybrać się po odbiór przesyłki do najbliższego POK InPost. Pamiętaj, że tylko 15% przesyłek jest awizowanych, doręczyciele premiowani są za dostarczenie bezpośrednie. Po wysłaniu przedmiotów otrzymasz od nas na maila nr nadania przesyłki wraz z linkiem do śledzenia.

Poczta Polska – 2-3 dni
Wszystkie wysyłane przez nas przesyłki są rejestrowane. W ciągu 2-3 dni powinieneś otrzymać paczkę od swojego listonosza. Jeśli tak się nie stało, poszukaj awizo w skrzynce i odbierz przesyłkę na poczcie. Po wysłaniu przedmiotów otrzymasz od nas na maila nr nadania przesyłki wraz z linkiem do śledzenia.

Odbiór osobisty
Istnieje możliwość odbioru osobistego w Warszawie. Odbiory osobiste są realizowane po wcześniejszym umówieniu terminu spotkania.

Zarówno czas realizacji zamówienia, jak i czas dostawy, podajemy licząc dni robocze. Zamówienia składane w dni wolne od pracy i święta realizujemy pierwszego dnia roboczego po dniu złożenia zamówienia.

Kto dostarcza przesyłki?
Aby zapewnić szybką i wygodną realizację zamówień, korzystamy z usług firmy kurierskiej DPD, InPost oraz Poczty Polskiej.

Ile kosztuje dostawa?
Koszt dostawy zależy od wybranej metody wysyłki:

Płatność z góry:
Polecony InPost – 4,50 zł
Poczta Polska – 8,30 zł
Kurier DPD – 15,00 zł
Odbiór osobisty – 00,00 zł

W jakich godzinach otrzymam przesyłkę?
Kurierzy i listonosze dostarczają przesyłki w dni robocze, w godzinach 8.00-17.00, w zależności od miejsca zamieszkania.

Jeśli wiesz, że w tych godzinach nie będziesz w stanie odebrać przesyłki, proponujemy zamówić kuriera na adres miejsca pracy.

Formy płatności

W chwili obecnej w naszym sklepie dostępne są dwie metoda płatności w przypadku wyboru opcji przedpłaty:

Przelew tradycyjny – wybierając tę formę płatności, zapłacisz zwykłym przelewem bankowym.
Należną kwotę przelej na nasze konto. Pamiętaj aby w tytule przelewu wpisać Twój numer zamówienia.

Tpay.pl – wybierając tę formę płatności, zapłacisz szybko logując się do swojego banku, płacąc kartą kredytową lub za pomocą PayPal.

Lub w przypadku wyboru odbioru osobistego:

Płatność przy odbiorze – wybierając tę formę płatności, będziesz mógł zapłacić za zamówienie gotówką w trakcie odbioru osobistego.

Reklamacje

Jeśli chcesz z jakiś powodów zwrócić lub wymienić zamówiony produkt – chętnie Ci w tym pomożemy.
Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje, które pozwolą Ci szybko i wygodnie złożyć reklamację lub dokonać zwrotu zakupionych produktów.

Uszkodzony produkt
Wszystkie nasze produkty są dokładnie sprawdzane przed samą wysyłką.
Dlatego jeśli otrzymałeś uszkodzony produkt, uszkodzenie musiało powstać w trakcie transportu.
Oczywiście w takim przypadku przysługuje Ci pełne prawo do reklamacji.

W tym celu przygotuj zdjęcie uszkodzonego produktu, zdjęcie paczki, w której został dostarczony produkt oraz protokół szkody, sporządzony w obecności kuriera.

Komplet dokumentów prześlij na naszego maila i zaczekaj na kontakt z naszej strony.
Wszystkim się zajmiemy.

Niewłaściwy produkt
Robimy co w naszej mocy, aby takie sytuacje nie miały miejsca.
Jednak zdajemy sobie sprawę z tego, że nie jesteśmy nieomylni.

Jeśli otrzymałeś inny produkt niż ten, który zamawiałeś, napisz do nas. W wiadomości podaj nr zamówienia oraz nazwę produktu, którego dotyczy reklamacja. Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie w celu ustalenia szczegółów zwrotu.